• Ślub, komunia, chrzest
  Jeśli wybierasz się na ślub, napisz do mnie! Przygotuję niebanalną kartkę lub pudełko.
  Czytaj więcej
 • Zaproszenia na sesję
  Oferta dla fotografów - Zaproszenia na sesję zdjęciową
  Czytaj więcej
 • Urodziny, rocznice
  Opowiedz mi co lubi jubilat, a stworzę pracę dla Ciebie
  Czytaj więcej
Witaj!
Cześć nazywam się Magda i mieszkam na Górnym Śląsku. Mam wiele pasji, jedną z nich jest scrapbooking, odkąd go odkryłam w 2009 roku pochłonął mnie całkowicie. Tworząc prace z papieru odpoczywam i odrywam się od codzienności.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Kartka Fioletowa z Dziewczynką i Balonikiem

Na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga urocza dziewczynka, wycięta z kolorowych elementów papieru. Trzyma w ręce balonik, który wznosi się ku górze, dodając całości lekkości i dziecięcej radości.

Imię "LERA" dumnie zdobi front kartki, nadając jej osobistego charakteru.

Ażurowe Kwiatki:

Całość kompozycji dopełniają ażurowe kwiatki, misternie wycięte przy pomocy wykrojników. Te delikatne dekoracje dodają kartce lekkości i romantycznego uroku. Kwiatki zostały starannie rozmieszczone, tworząc harmonijną i spójną całość.

Kolorystyka i Materiały:

Kartka utrzymana jest w odcieniach fioletu, które symbolizują magię i kreatywność, doskonale oddając charakter dziecka. Użyte materiały to najwyższej jakości papier, który zapewnia trwałość i estetykę wykonania.Zapraszam Was do odkrycia magii ręcznie robionych kartek i sprawienia radości swoim bliskim. Mam nadzieję, że ta fioletowa kartka dla dziewczynki przypadnie Wam do gustu

Pozdrawiam
M