• Ślub, komunia, chrzest
  Jeśli wybierasz się na ślub, napisz do mnie! Przygotuję niebanalną kartkę lub pudełko.
  Czytaj więcej
 • Zaproszenia na sesję
  Oferta dla fotografów - Zaproszenia na sesję zdjęciową
  Czytaj więcej
 • Urodziny, rocznice
  Opowiedz mi co lubi jubilat, a stworzę pracę dla Ciebie
  Czytaj więcej
Witaj!
Cześć nazywam się Magda i mieszkam na Górnym Śląsku. Mam wiele pasji, jedną z nich jest scrapbooking, odkąd go odkryłam w 2009 roku pochłonął mnie całkowicie. Tworząc prace z papieru odpoczywam i odrywam się od codzienności.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Box dla joginki

 Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykle wyjątkowym projektem, który niedawno ukończyłam – fioletowym exploding boxem, stworzonym specjalnie z okazji 40 urodzin joginki. To nie tylko piękny, ale i pełen znaczenia prezent, który łączy w sobie elementy jogi i osobiste życzenia. 🌟

Inspiracja i Kolorystyka

Fiolet to kolor duchowości, tajemnicy i medytacji, co czyni go idealnym wyborem na prezent dla osoby praktykującej jogę. Chciałam, aby ten exploding box emanował spokojem i harmonią, dlatego skupiłam się na delikatnych odcieniach fioletu, dodając subtelne akcenty bieli i zieleni.

Wnętrze Exploding Boxa

Po otwarciu boxa, jego boki "eksplodują", ukazując starannie zaprojektowane wnętrze:

 • Ścianki: Każda boczna ścianka boxa ozdobiona jest wyciętymi sylwetkami w różnych pozycjach jogi oraz napisami, które symbolizują kluczowe wartości jogi.
 • Centralny Element: W centrum boxa umieściłam kwiat lotosu pod którym ukrywają się życzenia dla solenizantki.


Proces Tworzenia

Każdy exploding box jest tworzony ręcznie, z ogromną dbałością o szczegóły. Oto jak powstał ten projekt:

 1. Planowanie i Projektowanie: Zaczęłam od wyboru kolorów i zaprojektowania układu, który najlepiej odda istotę jogi i jej wartości.
 2. Wycinanie i Sklejanie: Użyłam specjalnych narzędzi do precyzyjnego wycinania sylwetek joginek oraz napisów. Następnie starannie skleiłam wszystkie elementy, tworząc trójwymiarową scenę.
 3. Dekorowanie: Dodanie drobnych ozdób, takich jak małe perełki, aby nadać boxowi elegancji i wyjątkowego charakteru.
Dajcie znać, co myślicie o tym projekcie i czy chcielibyście zobaczyć więcej takich unikalnych eksplodujących boxów! 🧘‍♀️🎁💜

Pozdrawiam
M