• Ślub, komunia, chrzest
  Jeśli wybierasz się na ślub, napisz do mnie! Przygotuję niebanalną kartkę lub pudełko.
  Czytaj więcej
 • Zaproszenia na sesję
  Oferta dla fotografów - Zaproszenia na sesję zdjęciową
  Czytaj więcej
 • Urodziny, rocznice
  Opowiedz mi co lubi jubilat, a stworzę pracę dla Ciebie
  Czytaj więcej
Witaj!
Cześć nazywam się Magda i mieszkam na Górnym Śląsku. Mam wiele pasji, jedną z nich jest scrapbooking, odkąd go odkryłam w 2009 roku pochłonął mnie całkowicie. Tworząc prace z papieru odpoczywam i odrywam się od codzienności.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Eksplodujące pudełko stworzone na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej

 Cześć wszystkim!

Chciałabym podzielić się z Wami zaległym projektem – exploding boxem w zielonej kolorystyce, który stworzyłam specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca o imieniu Rafał. To było prawdziwe wyzwanie, ale efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! 😊✨

Co to jest Exploding Box?

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tym terminem, exploding box to ręcznie robione pudełko, które po otwarciu "eksploduje", ukazując pięknie zdobione wnętrze. Każda ścianka pudełka może zawierać różne dekoracje, kieszonki, życzenia, a nawet małe prezenciki.

Inspiracja i Kolorystyka

Wybrałam zieloną kolorystykę, ponieważ symbolizuje ona świeżość, nadzieję i nowe początki – idealne na tak wyjątkową okazję jak Pierwsza Komunia. Dodatkowo, zieleń jest kolorem, który często kojarzy się z naturą i spokojem, co doskonale pasuje do duchowego charakteru uroczystości.
Dlaczego Exploding Box?

Exploding box to coś więcej niż zwykła kartka czy prezent. To prawdziwe dzieło sztuki, które pokazuje, jak bardzo zależy nam na obdarowanej osobie. Każdy detal, każda ozdoba jest starannie przemyślana i wykonana z miłością. To pamiątka, która na długo pozostanie w pamięci i sercu Rafała oraz jego rodziny.