• Ślub, komunia, chrzest
  Jeśli wybierasz się na ślub, napisz do mnie! Przygotuję niebanalną kartkę lub pudełko.
  Czytaj więcej
 • Zaproszenia na sesję
  Oferta dla fotografów - Zaproszenia na sesję zdjęciową
  Czytaj więcej
 • Urodziny, rocznice
  Opowiedz mi co lubi jubilat, a stworzę pracę dla Ciebie
  Czytaj więcej
Witaj!
Cześć nazywam się Magda i mieszkam na Górnym Śląsku. Mam wiele pasji, jedną z nich jest scrapbooking, odkąd go odkryłam w 2009 roku pochłonął mnie całkowicie. Tworząc prace z papieru odpoczywam i odrywam się od codzienności.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Czytaj więcej

Box dla Filipa

 Szukasz wyjątkowego prezentu na Pierwszą Komunię? Zapraszam do zamówienia ręcznie wykonanego exploding boxa, który zachwyci każdego! Box wykonuję w dowolnym kolorze, dostosowanym do Twoich preferencji.

Przykładowy Exploding Box

Na poniższym zdjęciu możesz zobaczyć przykład szaro-białego boxa z imieniem oraz symbolem IHS. To elegancki i subtelny sposób na uczczenie tej wyjątkowej okazji.

Detale Boxa

 • Personalizacja: Imię dziecka oraz symbol IHS na dwóch przeciwległych ściankach.
 • Dekoracje: Na dwóch pozostałych bokach znajduje się data uroczystości z napisem "Pierwsza Komunia Święta" oraz piękne, personalizowane życzenia.
 • Wnętrze: W środku boxa umieściłam małe pudełko, idealne na drobny prezent lub pieniądze. To praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które ucieszy obdarowaną osobę.

Jak Zamówić?

Jeśli chcesz zamówić ręcznie wykonany exploding box na Pierwszą Komunię, skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły personalizacji. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!

Podsumowanie

Ręcznie wykonany exploding box to nie tylko piękny, ale także głęboko personalizowany prezent, który z pewnością zachwyci każdego. Idealny na Pierwszą Komunię, ten box będzie trwałą pamiątką tej ważnej uroczystości.

Nie czekaj! Zamów swój unikalny exploding box już dziś i podaruj coś naprawdę wyjątkowego! 🎁✨


Pozdrawiam

M